Elżbieta Zawadzka

Ten artykuł dodałem 4.06.2019 roku

Elżbieta Iwona Zawadzka (z domu Pałecz) urodziła się w 1944 roku. Była nauczycielem biologii oraz wychowawcą młodzieży, w latach 1991-2002 pełniła funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku.

Zmarła 2 czerwca 2019 roku w wieku 75 lat. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 6 czerwca 2019 r. Elżbieta Zawadzka spoczęła na Cmentarzu Starym w Radomsku.

170 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.