Konkurs fotograficzny „Radomsko – 750 lat”

Ten artykuł dodałem 24.03.2015 roku

Urząd Miasta Radomska organizuje konkurs fotograficzny. Zdjęcia można przesyłać aż do 30 września. Masz więc sporo czasu.

konkurs_radomsko_750latPlik pobrany z www.radomsko.pl

Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy (niezależnie od wieku), z wyjątkiem pracowników urzędu miasta.

Jeden uczestnik może przesłać do 12 zdjęć. Warto pamiętać, że organizatorzy nie życzą sobie wyraźnej ingerencji graficznej. O tym, co można zrobić ze zdjęciem, a czego należy unikać, przeczytasz w niżej załączonym regulaminie.

Ważną informacją jest również to, że minimalny wymiar krótszego boku zdjęcia musi mieć co najmniej 3500 pikseli. Odpadają więc amatorzy fotografii robiący zdjęcia przysłowiowym kalkulatorem. I żelazkiem. Wymagania co do wymiarów nie są jednak przypadkowe. Zwycięskie prace znajdą się w kalendarzu na 2016 rok, więc bardzo ważna jest ich jakość. Chyba wezmę udział 🙂

Regulamin (plik .pdf)
Załącznik nr 1 (plik .pdf)
Załącznik nr 2 (plik .pdf)

1099 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.