Konkurs fotograficzny „Radomsko – 750 lat”

Ten artykuł dodałem 24.03.2015 roku

Urząd Miasta Radomska organizuje konkurs fotograficzny. Zdjęcia można przesyłać aż do 30 września. Masz więc sporo czasu.

konkurs_radomsko_750latPlik pobrany z www.radomsko.pl

Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy (niezależnie od wieku), z wyjątkiem pracowników urzędu miasta.

Jeden uczestnik może przesłać do 12 zdjęć. Warto pamiętać, że organizatorzy nie życzą sobie wyraźnej ingerencji graficznej. O tym, co można zrobić ze zdjęciem, a czego należy unikać, przeczytasz w niżej załączonym regulaminie.

Ważną informacją jest również to, że minimalny wymiar krótszego boku zdjęcia musi mieć co najmniej 3500 pikseli. Odpadają więc amatorzy fotografii robiący zdjęcia przysłowiowym kalkulatorem. I żelazkiem. Wymagania co do wymiarów nie są jednak przypadkowe. Zwycięskie prace znajdą się w kalendarzu na 2016 rok, więc bardzo ważna jest ich jakość. Chyba wezmę udział 🙂

Regulamin (plik .pdf)
Załącznik nr 1 (plik .pdf)
Załącznik nr 2 (plik .pdf)

1495 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: