Konkurs, w którym można wygrać pocztówkę z Radomska i Wielgomłyn

Ten artykuł dodałem 9.11.2021 roku

Zachęcam Czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać zestaw dwóch pocztówek – jedna z Radomska (tutaj kilka słów o niej), druga z Wielgomłyn. Pocztówka z Radomska jest mojego autorstwa, a pocztówka z Wielgomłyn została przygotowana przez Tomasza Kolmasiaka. Obydwie mają nakład tylko po 100 egzemplarzy. Poniżej znajdują się zasady konkursu.

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

1. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Brzmi ono: Jak w okresie PRL-u nazywała się ulica Świętej Rozalii w Radomsku?
2. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika należy przesyłać do środy 17 listopada 2021 r. na adres pawel@radomsk.pl
3. Nie będą brane pod uwagę odpowiedzi wysyłane w wiadomości prywatnej na FB, ani w komentarzach.
4. Wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi rozlosuję pięcioro zwycięzców, którzy otrzymają po dwie pocztówki – jedną z Radomska, drugą z wielgomłyn. Wyniki ukażą się na stronie Radomsk.pl w dniu 18 listopada 2021 r.
5. Nagrodę można odebrać tylko osobiście, tylko w Radomsku. Będę kontaktował się ze zwycięzcami drogą mailową.
6. Pocztówkę z Radomska można też nabyć w cenie 2 zł, co pokrywa koszty projektu i wydruku (+ ewentualne koszty wysyłki). Żeby nabyć pocztówkę z Wielgomłyn należy skontaktować się Tomaszem Kolmasiakiem pod adresem wielgomlyny@interia.pl

Powodzenia!

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

280 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)