Konkurs, w którym można wygrać pocztówkę z Radomska i Wielgomłyn

Zachęcam Czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać zestaw dwóch pocztówek – jedna z Radomska (tutaj kilka słów o niej), druga z Wielgomłyn. Pocztówka z Radomska jest mojego autorstwa, a pocztówka z Wielgomłyn została przygotowana przez Tomasza Kolmasiaka. Obydwie mają nakład tylko po 100 egzemplarzy. Poniżej znajdują się zasady konkursu.

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

1. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Brzmi ono: Jak w okresie PRL-u nazywała się ulica Świętej Rozalii w Radomsku?
2. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika należy przesyłać do środy 17 listopada 2021 r. na adres pawel@radomsk.pl
3. Nie będą brane pod uwagę odpowiedzi wysyłane w wiadomości prywatnej na FB, ani w komentarzach.
4. Wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi rozlosuję pięcioro zwycięzców, którzy otrzymają po dwie pocztówki – jedną z Radomska, drugą z wielgomłyn. Wyniki ukażą się na stronie Radomsk.pl w dniu 18 listopada 2021 r.
5. Nagrodę można odebrać tylko osobiście, tylko w Radomsku. Będę kontaktował się ze zwycięzcami drogą mailową.
6. Pocztówkę z Radomska można też nabyć w cenie 2 zł, co pokrywa koszty projektu i wydruku (+ ewentualne koszty wysyłki). Żeby nabyć pocztówkę z Wielgomłyn należy skontaktować się Tomaszem Kolmasiakiem pod adresem wielgomlyny@interia.pl

Powodzenia!

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

Listopad 2021 r., fot. Paweł Dudek

551 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj