Konkurs, w którym można wygrać trzy pocztówki z Radomska i Wielgomłyn

Zachęcam Czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać zestaw trzech nowych pocztówek – dwie z Radomska, a trzecia z Wielgomłyn.

Listopad 2023 r., fot. Paweł Dudek

Pocztówki z Radomska są mojego autorstwa, a pocztówka z Wielgomłyn została przygotowana przez Tomasza Kolmasiaka. Wszystkie mają nakład po 250 egzemplarzy i zostały wydane w listopadzie 2023 roku. Poniżej znajdują się zasady konkursu.

1. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. Brzmi ono tak: W którym roku Władysław Stanisław Reymont został ogłoszony laureatem Literackiej Nagrody Nobla?
2. Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika należy przesyłać do niedzieli 12 listopada 2023 r. na adres pawel@radomsk.pl
3. Nie będą brane pod uwagę odpowiedzi wysyłane w wiadomości prywatnej na FB, ani w komentarzach.
4. Wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi rozlosuję troje zwycięzców, którzy otrzymają zestaw trzech pocztówek. Wyniki ukażą się na stronie Radomsk.pl w dniu 13 listopada 2023 r.
5. Nagrodę można odebrać tylko osobiście, tylko w Radomsku. Będę kontaktował się ze zwycięzcami drogą mailową.
6. Pocztówki z Radomska można też nabyć w cenie 5 zł za sztukę (+ ewentualne koszty wysyłki). Żeby nabyć pocztówkę z Wielgomłyn należy skontaktować się Tomaszem Kolmasiakiem pod adresem wielgomlyny@interia.pl

Powodzenia!

307 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj