[stare zdjęcie] Sala klubowa w Ośrodku Praktyczna Pani przy PSS „Zorza”

Ten artykuł dodałem 23.12.2017 roku

Wystrój widoczny na tym zdjęciu rzeczywiście wskazuje, że mamy do czynienia z widokiem z co najwyżej lat 80. XX wieku. Jest schludnie, ale ta moda już dawno przeminęła. Nad drzwiami wejściowymi do sali widnieje napis „W naszej kuchni nic się nie marnuje”, co tym podkreśla nazwę ośrodka Praktyczna Pani. Ośrodek ten powstał w 1980 roku, przestał funkcjonować po transformacji ustrojowej.

sala_klubowa_w_osrodku_praktyczna_pani_przy_pss_zorza_album_radomsko_1989

Zdjęcie pochodzi z albumu „Radomsko” z 1989 roku.

1284 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.