Ten jeden raz w koszulce RKS-u…

Ten artykuł dodałem 6.11.2019 roku

Ten wpis będzie dotyczył trochę mnie samego, a trochę małego wątku z historii Radomska…

Od małego lubiłem grać w piłkę nożną i podobnie jak wielu chłopaków z naszego miasta chciałem kiedyś zagrać w RKS-ie Radomsko. Jak wiadomo, nie wszystkim się to udaje. Dorastałem w czasach, gdy RKS grał w II lidze, potem awansował do Ekstraklasy, więc można powiedzieć, że w pewnym sensie było to swego rodzaju marzenie. Oczywiście życie to wszystko weryfikuje i piłkarzem nie zostałem. Po latach okazało się, że ten jeden raz założyłem koszulkę RKS-u, zagrałem mecz, który nawet moja drużyna wygrała!

Powyższe zdjęcie przedstawia dwie drużyny – nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 („Mechanik”), którzy wygrali 6:5 z drużyną pracowników Indesitu. Mecz rozegrany został w piątek 23 maja 2014 roku na stadionie przy ul. Brzeźnickiej. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy obydwu instytucji – w Indesicie odbywali praktyki uczniowie Mechanika. Ja na zdjęciu jestem czwarty od lewej w dolnym rzędzie.

582 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: