Zmiana cen biletów do Muzeum Regionalnego w Radomsku

Ten artykuł dodałem 3.03.2020 roku

W Muzeum Regionalnym im. S. Sankowskiego w Radomsku zmieniły się ceny biletów.

Zdjęcie ilustracyjne przedstawia zaproszenie do muzeum i pochodzi sprzed kilku lat.

Wstęp na ekspozycje stałe (w tym do budynku dawnego aresztu) oraz czasowe wynosi 6 zł za bilet normalny oraz 3 zł za bilet ulgowy. Cena ta nie obejmuje wejścia do Galerii Muzeum, której zwiedzanie udostępniane jest za darmo, aczkolwiek może się zdarzyć, że jakaś wystawa czasowa w tym miejscu będzie płatna, o czym może zdecydować dyrektor muzeum. Usługa przewodnicka dla grupy do 30 osób wynosi 10 zł. Lekcja muzealna wynosi 25 zł za grupę, a zajęcia warsztatowe 3 zł od osoby.

Istnieje możliwość darmowego zwiedzania muzeum – w niedzielę za wstęp nie płaci się 🙂 Nowe stawki obowiązują od poniedziałku 2 marca.

600 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: