Księga pamiątkowa poświęcona ś.p. dr. Robertowi Szwedowi

Ten artykuł dodałem 7.11.2016 roku

Nakładem wydawnictwa „Taurus” ukazała się księga pamiątkowa poświęcona ś.p. dr. Robertowi W. Szwedowi – pochodzącemu z Radomska prezesowi Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział w Częstochowie (w latach 2005-2014). Robert Szwed był adiunktem w Instytucie Historii Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Zmarł 2 stycznia 2014 roku.

okladka_ksiega_pamiatowa_robert_szwed

Spis treści znajduje się w tym miejscu. Ustalę w jaki sposób można nabyć książkę. Biogram Roberta Szweda można znaleźć tutaj.

1460 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: