Mam do rozdania pięć książek. Za darmo!

Ten artykuł dodałem 28.06.2017 roku

Aktualizacja: Akcja zakończona, wszystkie tomiki zostały rozdane!

Dla Czytelników bloga mam zupełnie za darmo pięć książek – tomików wierszy pt. „Dobryszyce Wiosko Moja Miła” autorstwa Stanisławy Krawczykowskiej. 20 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyła się promocja tomiku. Szerzej pisałem na ten temat tutaj.

krawczykowska_5ksiazek_do_wydania

Mam pięć tomików do wydania. Wszystkie są podpisane przez autorkę. Trafią one do pięciu osób, które najszybciej zgłoszą się do mnie pisząc na poniższego maila:

pawel@radomsk.pl

Odebrać książkę można tylko osobiście w Radomsku. Nie ma możliwości, żebym ją wysłał. Kto pierwszy, ten lepszy!

1247 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: