[czarno-biała pocztówka] Fragment parku w Radomsku

Ten artykuł dodałem 19.08.2019 roku

Do mojej kolekcji pocztówek właśnie dołączył kolejny egzemplarz. To czarno-biała kartka z 1971 roku.

Pocztówka przedstawia fragment parku, wydaje mi się, że to Park Świętojański. Pod dwiema rozłożystymi wierzbami znajdują się dzieci. Trudno mi ustalić dokładną lokalizację miejsca ze zdjęcia, w tle da się zauważyć płot, być może za drzewami jest koryto Radomki… Autorem zdjęcia jest M. Pietruszka. Pocztówka została wydana przez Biuro Wydawnicze „Ruch” w liczbie zaledwie 2000 egzemplarzy.

155 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.